Fusion Grip GoPro Statyw do GoPro

By cieszyć się stabilnym obrazem sięgnij po statyw do gopro

Odpowiedni statyw to podstawa

Odpowiednie wyposażenie kamery to podstawa nietuzinkowych filmów i zdjęć. Nic zatem dziwnego, że wielu użytkowników w momencie zakupu GoPro od razu nabywa również statyw do GoPro, który zapewnia odpowiednią stabilizację obrazu. Dziś chcemy opowiedzieć Wam o tym komponencie. Mamy nadzieję, że artykuł pomoże Wam odpowiednio wybrać.

 

Statyw Fusion Grip GoPro – idealny dla wymagających

Jedna z propozycji, z którą kamera GoPro jest w pełni kompatybilna to statyw Fusion Grip GoPro. Jest to nie tylko statyw, ale również wysięgnik, czyli tak naprawdę dwa akcesoria w jednym. To sprytne połączenie pozwala korzystać z kamery GoPro Fusion, zarówno kręcąc statyczne, jak i dynamiczne ujęcia. Statyw posiada nóżki z magnesem, dzięki czemu macie pewność, że nie rozłożą się one w najmniej odpowiednim momencie. Statyw ten, choć przeznaczony głównie do GoPro Fusion, doskonale sprawdza się również w parze z pozostałymi modelami GoPro.

 

Kamera GoPro – na małym statywie również się sprawdzi

Tradycyjne statywy mają to do siebie, że są nie tylko ciężkie, ale również nieporęczne. Tak naprawdę kamera GoPro potrzebuje niewiele, aby stać stabilnie. Dlatego też producent poszedł o krok dalej i oprócz tradycyjnych rozwiązań, proponuje również te bardziej inwazyjne. Mowa tutaj o mini statywie, który z powodzeniem może zastąpić tradycyjny statyw do GoPro. Jego małe gabaryty są główną zaletą – można z niego korzystać na co dzień, jak i w podróży. Nietypowy kształt pozwala uzyskać ciekawe ujęcia. Ten rodzaj statywu, nazywany stołowym, pozwala ustawić kamerę pod wcześniej zaplanowanym kątem, dzięki czemu uzyskujemy ujęcia dokładnie takie, jak chcieliśmy.

 

Statyw o elastycznych nogach? Tak, to możliwe!

Statyw z elastycznymi nogami to kolejna propozycja GoPro dla wymagających. Przegubowa budowa pozwala na wyginanie nóg w różnych kierunkach, dzięki czemu jesteście w stanie przymocować go do praktycznie każdej powierzchni. Statyw ten pozwala poczuć, że nie ma żadnych ograniczeń i w każdych warunkach jesteście w stanie nakręcić fantastyczny film.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *