Akcesoria GoPro GoPro Hero 7

Najnowsze GoPro Hero a konkurencja

Kamery sportowe innych – czy będą gorsze?

Kamery GoPro, choć uważane za najlepsze na rynku posiadają konkurentów, którzy – nie da się ukryć, depczą im po piętach. Nic dziwnego zatem, że producent co jakiś czas (najczęściej w okresie wakacyjnym, kiedy najczęściej większość z nas wykorzystuje kamery) wypuszcza na rynek coraz co to nowsze generacje sprzętu, które mają konkurować z kamerami sportowymi innych wytwórców. Dziś chcemy porównać GoPro Hero dla tych, którzy mają zasobniejsze portfele z propozycjami konkurentów.

 

Nowe, a jednak stare?

Nie da się ukryć, że każdy producent, który wypuszcza na rynek nowy produkt, bazuje na starych funkcjach, które sprawdziły się w poprzednich modelach i dodaje do nich nowe, których nikt jeszcze nie wykorzystał. Nie inaczej jest z produktami GoPro.

Najnowszy produkt GoPro, który wyszedł w 2018 roku, pod względem budowy praktycznie nie różni się od swoich starszych sióstr. Poza tym znajdziemy w nim także funkcje, które mają GoPro Hero 5 i 6, takie jak: wodoszczelna obudowa czy wielofunkcyjny port USB.

 

Co jeszcze nas nie zaskoczy, a co ułatwi pracę z kamerą

Producent z powodzeniem wykorzystał funkcje, które sprawdzały się w starszych modelach, m.in.: elektroniczną stabilizację obrazu.

To, co pozytywnie zaskakuje, to możliwość sterowania kamerą przy użyciu głosu. Nie da się ukryć, że to rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Nic zatem dziwnego, że spotkało się z uznaniem użytkowników. Małym minusem może okazać się fakt, że kamera nie ma wbudowanego języka polskiego, co oznacza, że nie rozumie w nim komend.

 

Najnowsze GoPro Hero w porównaniu z konkurencją

Odpowiadając na wątpliwości zasiane w tytule – na pierwszy rzut oka GoPro przegrywa z konkurencją ceną. Różnica jest na tyle duża, że za różnicę w cenie z powodzeniem można kupić drugi produkt konkurencji.

Idźmy dalej – GoPro oferuje swoim użytkownikom zdecydowanie bogatszy zestaw startowy, dzięki czemu w tym pojedynku wygrywa.

Jeśli zaś chodzi o obudowę, nie da się ukryć, że twarda guma na całej linii wygrywa z plastikowymi obudowami, jakie oferują konkurenci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *