Akcesoria GoPro Zestawy GoPro

Nie ograniczaj się do samej kamery! Pomyśl o zestawie GoPro

Zestawy GoPro często lepszym rozwiązaniem, niż pojedyncze gadżety

Kamera GoPro ma to do siebie, że najlepsze filmy kręci dzięki odpowiednim akcesoriom, które są z nią kompatybilne. Warto zatem zastanowić się, które z dostępnych na rynku komponentów będą niezbędne do tworzenia filmów.

Zanim zaczniesz wybierać poszczególne akcesoria do GoPro, zastanów się dobrze, do czego będziesz używał wspomnianego urządzenia. Być może okaże się, że lepiej będzie postawić na określone zestawy GoPro, które zapewnią Ci w jednej cenie i jednej przesyłce cały sprzęt, pozwalający zabawić się w filmowca.

 

Niezapomniane chwile na motocyklu? Kamera GoPro + odpowiedni zestaw to najlepsze rozwiązanie

Jeśli posiadasz motor, z pewnością także posiadasz kamerę GoPro, która pomaga Ci rejestrować wyczyny, których dokonujesz na motocyklu. Czy jednak posiadasz zestaw akcesoriów, które pozwolą nakręcić najważniejsze chwile? Nie da się ukryć, że kamerę możesz wykorzystać w 100% podczas jazdy, posiadając odpowiednie komponenty. Nie jest istotne czy jeździsz wyczynowo, turystycznie czy na torze. Podczas każdego przejechanego kilometra możesz dzięki kamerze i odpowiednim akcesoriom nakręcić dynamiczny materiał, który będzie ciekawy nie tylko dla Ciebie, ale również dla osób oglądających twoje produkcje.

 

Front and Side Mount – zestaw doskonały na kask

Jest wiele rozwiązań, które pozwalają zamontować kamerę na kasku. Najlepszym jednak wydaje się wspomniany GoPro Front and Side Mount. Zestaw ten posiada elementy, które pozwolą bezpiecznie zamontować kamerę na kasku: 2 komponenty samoprzylepne, klips z adapterem na boku kasku, w pełni obrotowy oraz klips do zamocowania na szczęce.

 

Mocowanie na klatkę piersiową

Jeśli nie jesteś przekonany do mocowania na kasku, kamerę równie dobrze możesz przyczepić do własnej klatki piersiowej. Taką możliwość daje Ci GoPro Chesty. Ten rodzaj mocowanie obniży perspektywę, co sprawi, że film będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Ten rodzaj mocowania wybierają najczęściej osoby, które lubią jazdę na stojąco w terenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *