GoPro Pilot do Gopro Szelki GoPro

Przegląd ciekawych akcesoriów do kamer GoPro

Nie musisz mieć wszystkich, wybierz najważniejsze akcesoria

Posiadacze kamer GoPro zdają sobie sprawę z tego, że bez odpowiednich akcesoriów nie będą mogli wykorzystać możliwości tego sprzętu w 100%. Dziś zatem chcemy przedstawić Wam podstawowe akcesoria, które pozwolą tworzyć filmy, o jakich nie śniliście w najodważniejszych snach.  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 

Pilot do GoPro – absolutne must have każdego posiadacza kamery sportowej

Przeglądając sieć w poszukiwaniu akcesoriów, które są niezbędne do tego, aby kamera GoPro mogła pokazać wszystkie swoje możliwości, znaleźliśmy coś, co z pewnością Was zainteresuje. Pilot do GoPro, bo o nim mowa daje nam całkowitą kontrolę nad kamerą. Warto podkreślić, że jest kompatybilny ze wszystkimi modelami GoPro dostępnymi na rynku. Cyfrowy wyświetlacz, w który został wyposażony, pozwala na podgląd tego, co widzi kamera podczas kręcenia filmu. Dzięki temu urządzeniu możemy włączyć lub wyłączyć kamerę, jak również zmieniać ustawienia urządzenia.

 

Szelki do GoPro kolejnym ciekawym rozwiązaniem

Ile razy zdarzyło się Wam nie nakręcić ciekawego filmu, bo potrzebowaliście rąk, przez co nie mogliście trzymać kamery? Dziś możecie to zmienić, ponieważ chcemy pokazać Wam, że kamera GoPro może nagrywać bez pomocy Waszych dłoni, Wystarczy, że wyposażycie się w szelki do GoPro, które zakładacie na siebie, czy swoje ukochane zwierzę. Tak, szelki do GoPro z powodzeniem może nosić na spacerze, np. Wasz pies.

 

Inne, o których też warto pomyśleć

Powyższe to tylko niektóre z tych, o których warto pomyśleć, jeśli chce się wykorzystać możliwości kamery GoPro. Jeśli lubisz kręcić filmy w wodzie, warto zastanowić się nad kupnem akcesoriów, które zapewnią jeszcze większą wodoszczelność Waszej zabawce. Może to być wodoodporne etui albo specjalny bąbel pozwalający utrzymać kamerę cały czas na powierzchni wody. Ważne, aby wspomniany bąbel miał jaskrawy kolor, który łatwo dostrzec na wodzie. Dzięki tym rozwiązaniom będziecie mogli uwiecznić np. podwodne ujęcia znad morza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *