GoPro Uchwyt GoPro

Uchwyty do kamer gopro – jest spośród czego wybierać!

Kamera GoPro jest fajnym sprzętem, pod warunkiem, że dokupi się odpowiednie akcesoria, pozwalające nakręcić niebanalne filmy i ująć momenty, których nie jesteś w stanie sfilmować zwykłą lustrzanką lub smartfonem.

Jednym z komponentów, niezbędnych podczas rejestrowania filmów jest uchwyt GoPro. Dziś chcemy przedstawić Ci rodzaje, które znajdziesz na rynku. Wybierz spośród nich ten, który przyda Ci się najbardziej.

 

Uchwyt do kamery GoPro – czego spodziewać się na rynku?

Marzą Ci się kadry, których zazdrościć będą Ci nawet profesjonalni filmowcy? Wystarczy, że dobrze zamontujesz kamerę na uchwycie i zarejestrujesz to, co masz wokół siebie. Mnogość mocowań pozwoli Ci przymocować urządzenie praktycznie wszędzie – nie tylko na swoim ciele, ale również na kasku, rowerze, czy w aucie.

Uchwyt do kamery GoPro może mieć różne postaci – obrotowy, czy teleskopowy. Wybierz taki, który najbardziej Ci się przyda i pozwoli pokazać świat piękniejszym, niż jest.

 

Uchwyt obrotowy GoPro – jedną z wielu możliwości

Uchwyt obrotowy GoPro pozwoli Ci znacznie łatwiej zarządzać nagrywanymi kadrami. Wystarczy kamerę z uchwytem zamontować w odpowiednim miejscu, aby szybko i sprawdzi nagrać pożądane sytuacje. Najczęściej spotykane na rynku są uchwyty firmy SP Gadgets, które są kompatybilne ze wszystkimi modelami kamer sportowych GoPro.

Teleskopowy uchwyt do GoPro – kolejna propozycja warta uwagi

Ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników GoPro jest teleskopowy uchwyt do GoPro, na którym możesz jednocześnie zamontować smartfon i kamerkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu tego pierwszego możesz używać jako nawigacji lub podglądu z kamery. Jest to niezwykle ciekawe rozwiązanie. Warto podkreślić, że tego typu uchwyt teleskopowy GoPro jest kompatybilny ze wszystkimi modelami kamer i pasuje do telefonów, które mają nie mniej niż 60mm i nie więcej niż 90mm szerokości.

 

Uchwyt do GoPro – czego można się jeszcze spodziewać?

Oprócz wymienionych wyżej, na rynku można spotkać jeszcze inne uchwyty GoPro godne uwagi. Zachęcamy do sprawdzenia tych, które można montować na rowerze, na kasku, a nawet na psie. Te ostatnie wywołują wiele kontrowersji, jednak zapewniamy – pies w ogóle nie odczuwa, że niesie na grzbiecie kamerę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *