GoPro Stabilizator GoPro

Warto wyposażyć się w stabilizatory gopro

Z GoPro uwiecznisz niebanalne chwile

Lubisz nagrywać filmy ze swoich wakacyjnych wyjazdów, czy imprez rodzinnych? Choć to dla Ciebie głównie zabawa, denerwuje Cię, że film nie zawsze prezentuje się tak, jakbyś tego oczekiwał? Trzęsące się ręce widać na każdym nagraniu? Chciałbyś coś z tym zrobić, jednak nie chcesz inwestować w profesjonalną kamerę? Od razu napiszemy – nie musisz. Wystarczy, że do kamery sportowej dokupisz odpowiedni stabilizator GoPro, a jakość twoich filmów ulegnie znacznemu polepszeniu.

 

Nieudany film na pewno nie zrobi wrażenia

Galaretowaty obraz, który drga przy każdym ujęciu to najgorsze, co może Cię spotkać. Takiego filmu z pewnością nie pokażesz nikomu. Nikt bowiem nie uwierzy, że Twoja kamera GoPro jest tak fantastyczna, jak zawsze to podkreślałeś.

Powody, dla których stabilizator GoPro jest konieczny

Nie da się ukryć, że w GoPro stabilizacja obrazu jest niezwykle istotna. Obraz nagrany bez drgań sprawi, że film będzie lepiej postrzegany przez widza. Jeśli będzie rozedrgany, trudniej będzie mu uchwycić fabułę, czy dźwięki, które słychać na filmie. Stabilizatory GoPro pozwolą Ci nakręcić film, który z powodzeniem można puszczać w kinie. Nikt nie wyczuje, że akurat idziesz po wyboistej ścieżce, a kamera GoPro nagrywa wprost z Twojej ręki.

 

Stabilizatory GoPro – główne zalety

Nie da się ukryć, że zarówno użytkownicy smartfonów, jak i kamer GoPro coraz częściej stawiają na stabilizatory, pozwalające im kręcić doskonałe filmy. Na co zwracają uwagę? Dlaczego decydują się na dodatkowy wydatek w postaci zakupu stabilizatora? Odpowiedź jest prosta:

  • możliwość nakręcenia wysokiej jakości filmów, nawet przez osoby, które trzymają kamerę po raz pierwszy w życiu;
  • przyjemny obraz, który widz ogląda z zaciekawieniem;
  • uchwycenie większej ilości detali, które płynnie przechodzą między sobą, bez skaczącego obrazu;
  • eliminacja wstrząsów, których nie da się uniknąć, kiedy operator idzie;
  • z powodzeniem może zastąpić selfie-stick

Jak widać, powyższe zalety stabilizatorów mówią same za siebie. Nie da się nakręcić dobrych filmów bez tego komponentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *